Штаб допомоги Загіда Краснова в ці скрутні для України часи продовжує підтримувати біженців

15.07.22

Штаб допомоги Загіда Краснова в ці скрутні для України часи продовжує підтримувати біженців і людей, які через війну втратили все, або залишилися без засобів для існування.

Щоденно до нас приходять сотні людей, на яких випали важкі випробовування. Ми закупили власним коштом і роздали їм сотні тисяч тонн допомоги - продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг, дитячі речі і харчування, білизну і багато всього іншого.
Дякуємо всім, хто відгукнувся на наш заклик підтримати нужденних і долучився до допомоги. Особлива подяка фонду Razom for Ukraine, спільно з яким забезпечили всім необхідним тисячі людей. Розраховуємо на плідну співпрацю і в подальшому.
Робота триває, щоденно ми поповнюємо наші запаси і закликаємо всіх небайдужих разом з нашою командою працювати на Перемогу.
Все буде Україна! 💙💛

Мы в социальных сетях

Copyright © 2018 Дніпровська міська організація Партії «Громадська сила»
Загид Геннадьевич Краснов - лидер ВОО "Громадська Сила".
https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ http://elibrary.pipmakassar.ac.id/demo-pg-soft/ http://admperpus.jogjakota.go.id/slot-demo/ https://inlis.pacitankab.go.id/slot-online-gacor/ http://fastekkln.kemenkopmk.go.id/slot-online-gacor/ http://skp.bkpsdm.ketapangkab.go.id/live-draw-hk/ https://perpustakaan.wicida.ac.id/demo-pg-soft/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://perpusda.sukoharjokab.go.id/slot-demo/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://bakesbangpol.situbondokab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://sikomik.mojokertokab.go.id/slot-gacor-terpercaya/ https://perpus.oganilirkab.go.id/assets/demo-pg-soft/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/