Штаб допомоги Загид Краснов активно допомогає медзакладам Дніпра

12.07.22

Штаб допомоги Загид Краснов активно допомогає медзакладам Дніпра у лікуванні та відновленні поранених. Чергову допомогу ми відправили до Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні.

Ми на постійному прямому зв’язку з керівниками лікарень. З початку війни своїм коштом закупили і доправили до лікарень медобладнання, матеріали для операцій, медикаменти та багато іншого.
Цього разу ми привезли до офтальмології краплі для очей, які вкрай необхідні для оперування наших поранених бійців.
Але цього замало.
Звертаємось до всіх бізнесменів, в кого є можливість. Лікарня вкрай потребує крапель для очей «Риболізин» та «Лакрісек плюс». Мова про здоров’я наших захисників, ми маємо об’єднатися у піклуванні про тих, хто на передовій захищає Украіну.

Мы в социальных сетях

Copyright © 2018 Дніпровська міська організація Партії «Громадська сила»
Загид Геннадьевич Краснов - лидер ВОО "Громадська Сила".
https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ http://elibrary.pipmakassar.ac.id/demo-pg-soft/ http://admperpus.jogjakota.go.id/slot-demo/ https://inlis.pacitankab.go.id/slot-online-gacor/ http://fastekkln.kemenkopmk.go.id/slot-online-gacor/ http://skp.bkpsdm.ketapangkab.go.id/live-draw-hk/ https://perpustakaan.wicida.ac.id/demo-pg-soft/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://perpusda.sukoharjokab.go.id/slot-demo/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://bakesbangpol.situbondokab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://sikomik.mojokertokab.go.id/slot-gacor-terpercaya/ https://perpus.oganilirkab.go.id/assets/demo-pg-soft/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/