Маємо чергову добру звістку для тих, хто потребує підтримки в ці важкі часи

12.08.22

Друзі!
Маємо чергову добру звістку для тих, хто потребує підтримки в ці важкі часи.
Наш Штаб допомоги з першого дня війни надає підтримку ЗСУ, переселенцям і тим, хто опинився у скрутному становищі - від джипів для фронту до продуктів харчування. Левову частку всього необхідного власним коштом закуповує Загид Краснов.

Паралельно ми налагодили тісну співпрацю з міжнародними партнерами і днями отримали нову партію засобів гігієни та речей першої необхідності від французького благодійного фонду Action contre la Faim (France).
Серед іншого: побутова хімія, мило, шампунь, рушники, гель для душу, туалетний папір, зубні щітки та паста, антисептик, дезодоранти і т.д.
Отримати необхідне ви зможете у Штабі допомоги Громадської сили: вул. Січеславська набережна, 17М.
Ми постійно закупаємо власним коштом та поповнюємо наші запаси з різних куточків світу. Жоден, хто потребує підтримки і допомоги, не залишиться без уваги.
Працюємо на перемогу разом 🇺🇦💪🏻

Мы в социальных сетях

Copyright © 2018 Дніпровська міська організація Партії «Громадська сила»
Загид Геннадьевич Краснов - лидер ВОО "Громадська Сила".
https://jdih.menlhk.go.id/slot-gacor-online/ https://sikurikulum.polinema.ac.id/slot-demo-pragmatic/ https://www.oceanic-saunas.eu/rtp-live/ https://majorzeman.eu/slot-demo/ https://bahama.digital/slot-demo/ https://www.parcoursmetiers.tv/uploads/slot-demo/ https://www.rioquente.com.br/slot-demo/ https://www.oceanic-saunas.eu/slot-demo/ https://nasrsolar.com/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://www.bethlatimermd.com/slot-demo-pragmatic/ https://www.tyllcz.eu/slot-demo/ https://drift82.com/togelsgp/ https://gozlvet.com/slot-demo/ https://www.tyllcz.eu/rtp-live/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.pilipiuk.com/slot-demo/ https://hprrov.com/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/